HİZMETLERİMİZ

Dijitalde Markanızın Sınırlarını Zorluyoruz!

Sizi yarı yolda bırakmayacak, orijinal fikirleri ile beklentinizin üstüne çıkacak, ulaşılabilir olan, işini layıkı ile yapıp takip eden ajansı sonunda buldunuz!

Marka Oluşturma ve Kurumsal Kimlik

Sizi sadece bir marka olarak görmüyoruz, bir öykü olarak tasarlıyoruz. Kurumsal kimliğiniz, özgünlüğünüzü ve marka karakterinizi yansıtan detaylarla dolu olacak. Bamboo Agency ile çalışarak, markanızı bir adım öteye taşımanın heyecanını yaşayın, çünkü siz benzersizsiniz ve markanız da öyle olmalı!

Web Tasarım

Markanızın dijital dünyadaki izini bırakmak için harika bir web sitesine ihtiyacınız var. Sizi temsil eden, kullanıcıları büyüleyen ve işinizi en iyi şekilde yansıtan web tasarımlarıyla öne çıkın. Bamboo Agency ile birlikte, sıradanlığın ötesine geçin, çünkü siz eşsizsiniz ve web siteniz de öyle olmalı!

E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticarette başarı, doğru yolu bilmekle başlar. Bamboo Agency olarak, sizi online başarıya taşımak için deneyimimizi kullanıyoruz. Sadece satış yapmak değil, bir marka oluşturmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Hadi birlikte dijital dünyada sınırları zorlayalım, çünkü sizin başarınız, bizim başarımızdır.

E-Ticaret Web Sitesi

Online dünyada fark yaratmak, dikkat çekmek ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. İster İkas, İdeasoft, Ticimax bayiliklerimizle, isterseniz Woocommerce alt yapısıyla; işinizi en iyi temsil eden, müşterilerinizi etkileyen ve satışlarınızı artıran e-ticaret web siteleri tasarlıyoruz. Siz satışlarınıza odaklanın, gerisini biz hallederiz!

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya, markanızın sesidir. Bu yüzden, Bamboo Agency olarak, markanızı dijital dünyada güçlendirmek için sizi en iyi şekilde yönlendiriyoruz. Hedef kitlenize etkileşimle bağlanmak, sadık bir takipçi kitlesi oluşturmak ve markanızı tüm dijital platformlarda parlatmak istiyorsanız, sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital dünyada fark yaratmak, markanızı öne çıkarmak ve rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Sosyal medya platformları ve arama motorlarında markanızın reklamlarını etkili bir şekilde yönetiyor, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Çünkü sizin başarınız, bizim başarımızdır.

Fotoğraf, Video ve Drone Çekim

Görsel anlatımın gücüne inanıyoruz. Profesyonel fotoğraf, video ve drone çekimleri ile markanızı etkileyici bir şekilde anlatıyor, müşterilerinize görsel bir şölen sunuyoruz. Çünkü her bir kare, bir hikayedir ve biz bu hikayeyi sizinle birlikte yazmak istiyoruz.

Ambalaj Tasarımı

Ürünlerinizin ilk izlenimini mükemmel kılmak için özel ambalaj tasarımları oluşturuyoruz. Sadece bir ambalaj değil, bir hikaye anlatan bir ambalaj. Markanızı raflarda öne çıkarın, tüketicilerin kalbinde unutulmaz bir yer edinin.

Harita Kayıt Hizmeti

İşletmenizin yerelde görünür olmasını sağlamak için harekete geçin! Bamboo Agency olarak, markanızın sosyal medya platformları ve haritalarda doğru ve etkili bir konumda görünür olmasını sağlıyoruz. Çünkü müşterileriniz sizi bulmalı, siz de onları.

1
YIL
1 +
MARKA
0 +
PROJE

Yerel, Ulusal ve Global

Bir Çok Markanın İş Ortağı

Sizi yarı yolda bırakmayacak, orijinal fikirleri ile beklentinizin üstüne çıkacak, ulaşılabilir olan, işini layıkı ile yapıp takip eden ajansı sonunda buldunuz!

Aşağıda bazı referans markalarımızı görebilirsiniz.

Tanışalım?

Sizi yarı yolda bırakmayacak, orijinal fikirleri ile beklentinizin üstüne çıkacak, ulaşılabilir olan, işini layıkı ile yapıp takip eden ajansı sonunda buldunuz!