Hakkımızda

21. Yüzyıl REKLAM AJANSI 

İletişim odaklı, entegre, kreatif ve yenilikçi bir reklam ajansı. Herkes Sizi Konuşsun mottosuyla çıktığımız bu yolda gün geçtikçe daha komplike hale gelen pazarlama mecraları ve araçlarının tümünde deneyim sahibi uzman ekibimizle yanınızdayız!

Nasıl yapıyoruz ?

Dinliyoruz

Her marka ve her sektör farklı bir dünyadır. Her sektör kendi alanında bir ekosisteme sahiptir. Sizlerle çıkacağımız bu yeni yolda bu dünyaları keşfediyoruz. Sizi dinliyor, anlıyor ve gözlüyoruz. Bu sayede öne çıkmanızı sağlayacak detaylar yakalıyoruz.

ARAŞTIRIYORUZ

Marka ve sektörünüzün dünyasını keşfettikten sonra, neleri yapabileceğimizi araştırıyoruz. Tüm bu araştırmalarımızı toplayıp ekibimizle bir araya gelerek geniş bir bakış açısıyla değerlendiriyoruz.

PLANLIYORUZ

Araştırmalarımız sonucunda oluşturduğumuz stratejiyle, seçilip hazırlanan çözüm yollarını bir plan ve takvim içine oturtuyoruz.

CHECK EDİYORUZ

Uygulama sürecine geçmeden önce işlerimizin yargıcı oluyoruz. En acımasız eleştirmenler olarak, detaylıca yaptığımız işlerimizi inceler; birer kullanıcı olarak deneyimlerimizi, beklentilerimizi ve isteklerimizi yaptığımız her işin, beklentiyi ne derece karşıladığına bakıyoruz.

UYGULUYORUZ

Son basamağımızda eksiksiz ve hatasız teslim için her şey hazırdır. En küçük işler için dahi tüm gerekli araştırmalar, değerlendirmeler ve onaylardan sonra işler uygulanır. Bamboo ekibi imzalı, yepyeni bir iş daha teslim edilmek için ofisimizden yola çıkar.

blank