Hakkımızda

Bamboo Creative Agency 2018 yılında Eskişehir‘de kurulmuş, 2021 yılında ajans merkezini İstanbul‘a taşımıştır. Geride kalan süre zarfında Bamboo Creative Agency dijital pazarlama, web tasarım, e-ticaret, sosyal medya yönetimi ve diğer tüm dijital ve geleneksel reklam alanlarında Eskişehir ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye‘de ve yurtdışında bir çok markaya hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.
Türkiye’nin 81 ilinden bize ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 🙂
Mükemmeliyetçi bir yönetim şeklini ilke edinen Bamboo Creative Agency dijital pazarlama, web tasarıme-ticaret, sosyal medya yönetimi konularında sonsuz tecrübe ve başarıya imza atmış olan Bamboo ekibi, en iyi dijital reklam çalışmalarını markanıza ve hedef kitlenize ulaştırmak için tüm departmanlarıyla hizmet vermektedir.

Nasıl, yapıyoruz?

Her marka ve her sektör farklı bir dünyadır. Her sektör kendi alanında bir ekosisteme sahiptir. Sizlerle çıkacağımız bu yeni yolda bu dünyaları keşfediyoruz. Sizi dinliyor, anlıyor ve gözlüyoruz. Bu sayede öne çıkmanızı sağlayacak detaylar yakalıyoruz.

Marka ve sektörünüzün dünyasını keşfettikten sonra, neleri yapabileceğimizi araştırıyoruz. Tüm bu araştırmalarımızı toplayıp ekibimizle bir araya gelerek geniş bir bakış açısıyla değerlendiriyoruz.

Araştırmalarımız sonucunda oluşturduğumuz stratejiyle, seçilip hazırlanan çözüm yollarını bir plan ve takvim içine oturtuyoruz.

Uygulama sürecine geçmeden önce işlerimizin yargıcı oluyoruz. En acımasız eleştirmenler olarak, detaylıca yaptığımız işlerimizi inceler; birer kullanıcı olarak deneyimlerimizi, beklentilerimizi ve isteklerimizi yaptığımız her işin, beklentiyi ne derece karşıladığına bakıyoruz.

Son basamağımızda eksiksiz ve hatasız teslim için her şey hazırdır. En küçük işler için dahi tüm gerekli araştırmalar, değerlendirmeler ve onaylardan sonra işler uygulanır.Bamboo ekibi imzalı, yepyeni bir iş daha teslim edilmek için ofisimizden yola çıkar.

Teklif Al!