Hizmetlerimiz

MARKA OLUŞTURMA

Marka kimliğinizi sağlıklı biçimde oluşturup hedef kitlenizde yankı uyandırmak için Bamboo Creative Agency ekibi yanınızda. Yaptığımız analizler ve istekleriniz doğrultusunda markanızı duyurmak için çalışmalara başlarız.Markanızın adı ve slogan süreçleri belirlenerek daha sonraki adımlarda web tasarımı ve sosyal medyadaki tecrübemizle bu süreci her basamakta sağlamlaştırarak ilerletiriz.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik firma kültürünü, kalitesini ve değerlerini temsil eder. Markanızın güven verip rakiplerinden ayrılması için kurumsal kimlik çalışmasına ihtiyacı vardır. Markanız, rakipleriniz, hedef kitleniz ve marka hedefleriyle ilgili aklınızdakileri Bamboo Creative Agency yaratıcı ekibiyle paylaşın, markanızı en iyi anlatan;

Logo, Kartvizit, Zarf, Teklif Formu, Sunum Dosyası, Mail İmzası, E-Katalog ve benzeri tüm çalışmaları birlikte yapalım. 😊

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital pazarlama, elektronik ortamlara ürün ya da hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknolojisinde basılı yayınlara göre daha avantajlı ve tercih sebebi yüksek bir pazarlama yöntemidir. Geleneksel pazarlama ile arasındaki en büyük fark ölçülebilir ve doğrudan hedef kitleye ulaşılabilen pazarlama yönetimi olmasıdır. Bamboo Creative Agency dijital büyümenizi hızlandırmak için danışmanlığı ve bir ajansın yaratıcılığını harmanlayarak hizmet verir. Uzman ekibimizden bütünleşik hizmet almak isterseniz gelin sizin için dijital başarı formülünü birlikte oluşturalım!😎

ANİMASYON

Animasyon, tasarımı ilginç kılarak markanızı hafızalara kazır. Türkiye, Avrupa’da en cok video içerik izlenen ülke konumunda ve bu durumda animasyon kullanmak markanız icin büyük avantaj yaratacaktır. Bamboo Creative Agency animasyon ekibimiz yurt içi ve yurt dışında birçok projeye katkı sağlamış yaratıcı animasyon sanatçılarından oluşuyor. Yaptığımız çalışmaları portfolyomuzdan inceleyebilirsiniz.
Buraya kadar okuduysanız küçük bir not: Animasyon sanatçımız dünya genelinde 7 festivalde dereceler kazanmıştır. Son olarak 28. Adana Altın Koza Film Festivali finalistidir. 😎

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Etkin düzenlemeler, kampanyalar, güncellemeler, paylaşımlar ve marka tanıtım çalışmaları ile takipçi sayınızı doğal yöntemler ile artırmak ve işletmenizin bağlı olduğu tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, müşteri ve takipçi yorumları markanızın dili doğrultusunda hızlı bir şekilde cevaplanarak takipçilerle olan iletişim bağı kuvvetlendirmek rotamızdaki önemli uğrak alanlarından biri. Sizde Bamboo Creative Agency ailesiyle birlikte markanızın dijital dünyadaki bilinirliğini artırmak isterseniz bize ulaşın. 😊

E-TİCARET

2020 yılında Covid-19 salgınının yarattığı küresel saglık krizi sonucu e-ticaret satış hacimlerinin tavan yapmasıyla kobilerimiz ticari hayatta aktif kalmak için pazaryerlerinde (Trendyol, Hepsiburada v.b.) mağaza açıp kendi e-ticaret sitelerini de kurarak krizden en az hasarla etkilenmiş ve kar oranlarını korumuşlardır.
Biz de sizler için uygun fiyatlı e-ticaret paketleri sunuyor ve sizi bu dünyaya taşımak için gerekli adımları atıyoruz.
Türkiyenin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden olma ödülünü 6 yıl üst üste Deloitte raporları güvencesiyle almış ve sayısız etkinlikte başarı ödülleri sahibi Ideasoft yetkili bayisiyiz ve sizi hep en iyilerle buluştururuz!

WEB TASARIM

Firmanızın adını duyan potansiyel müşteriler firmanızın güvenilirliğini ölçmek için sizi internette aramak ister.Bu aşamada web sitesinize büyük rol düşer. Bamboo Creative Agency ekibi olarak faaliyet alanınıza uygun olarak yenilikçi web sitesi projeleri oluşturuyoruz. İşletmenizin ve markanızın kurumsal kimliğinin etkin şekilde sunulması adına bu web tasarım projelerini kullanımı kolay, responsive (ekrana duyarlı) ve estetik tasarımlarla birleştiren deneyimli ekibimizle yürütebiliriz.

MARKA TESCİL

Marka üzerindeki haklarınızı ispatlamak ve markanızın / fikirlerinizin çalınmasını engellemek için marka tescili yaptırmanız çok önemlidir. Bamboo Creative Agency olarak hukuki haklarınızı garanti altına almayı önemsiyor ve olası ihlal durumlarından sizi koruma amacıyla kurumsal kimlik süreçlerinde marka tescil işlemini de atlamıyor ve size bu hizmeti de sağlıyoruz. Marka tescili ile marka sahibi olarak yapacağınız tüm çalışmaları resmi olarak güvence altına almış olacaksınız ve itibarınızın zedelenme riski ortadan kalkmış olacak.

MATBAA & OFSET

Bamboo Creative Agency onayınızdan geçecek konsept doğrultusunda;
• Logo
• Kartvizit
• Matbu Evrak
• Antetli Kâğıt
• Cepli Dosya
• Zarf
• Katalog – Dergi

Gibi birçok basılı medya hizmeti sunar.

PROMOSYON

Kurumsal kimliğinizin bir parçası olan promosyon ürünleri fuarlarda marka tanıtımınızda kullanabilir, müşterilerinize görüşme esnasında ve satış sonrasında hediye edebilir ve akıllarda kalabilirsiniz. Markanızın unutulma ihtimalini ortadan kaldırmak için Bamboo Creative Agency ekibi VIP ve genel promosyon ürünlerle de tüm pazarlama süreçlerinde olduğu gibi yanınızda olacak.

DISPLAY ÜRÜNLER

Display ürünler kişiler ve firmalar tarafından en çok tercih edilen reklam seçeneklerinden bir tanesidir. Çünkü bu ürünler uzun süreli reklam açısından oldukça fayda sağlamaktadır. Sergilerde, satış noktalarında, promosyon dağıtımlarında kullanıldığı gibi, seçim çalışmalarında da oldukça tercih edilmektedirler. Bamboo Creative Agency broşür standı, roll-up banner, reklam panoları, fuar ve etkinlik stantları v.b. ürünlerle kullanım alanına göre isteğiniz doğrultusunda size uygun ürünleri en kısa sürede size ulaştırır!

Teklif Al!